Hotele przy samej plaży

You are currently viewing Hotele przy samej plaży
Pokój dwuosobowy, widok w kierunku morza

Hotele przy samej plaży

Hotel nad morzem, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel przy samej plaży, hotele Krynica Morska, White Resort. Wielu turystów przyjeżdżających nad morze uwielbia spacery po plaży, dlatego też najczęściej decydują się na hotel nad morzem, hotel blisko morza. Dzięki niewielkiej odległości do plaży, czują oni większy kontakt z naturą. Wynajęcie pokoju w centrum miasteczka, nie zmienia zbytnio otoczenia w jakim żyją na codzień. Wielu letników chce uciec od zgiełku miasta, dźwięku samochodów, klaksonów i odgłosów miasta. Hotel Krynica Morska, Hotel nad samym morzem to idealny wybór. Możemy w pełni cieszyć się czasem wolnym.

Mogłoby się wydawać, że plaże w całej Polsce są takie same. Nic bardziej  mylnego. Różnią się one między innymi rodzajem piasku, szerokością i popularnością. Na Mierzei Wiślanej znajdziemy wiele dzikich plaż. Wystarczy nieznacznie oddalić się od centrum Krynicy Morskiej. Od Strony Piasków znajdziemy również plażę naturystów. Hotel nad morzem, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel przy samej plaży, hotele Krynica Morska, White Resort

Krynica Morska to przede wszystkim Hotele nad Bałtykiem i piękne plaże, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Plaże na Mierzei Wiślanej słynął z drobnego, delikatnego piasku. W Krynicy Morskiej znajdziemy strzeżone kąpielisko, które ma aż 500m szerokości. Nie bez powodu mówi się, że Krynica Morska ma jedne z najpiękniejszych plaż w Polsce.

Hotele Krynica Morska

White Resort jest obiektem, który oddalony jest od plaży zaledwie o 60m. Posiada takie udogodnienia jak:

-klimatyzacja w pokojach

-całoroczna wypożyczalnia rowerów

-najlepsza restauracja w Krynicy Morskiej

White Resort hotele nad morzem

Dzięki możliwości wypożyczenia rowerów, również możemy zwiedzić okoliczne plaże. Jadąc ścieżką rowerową R10 w stronę Piasków, po pokonaniu 15km utwardzoną ścieżką, dotrzemy do granicy polsko-rosyjskiej. Na plaży w miejscowości Piaski możemy zbierać na plaży nie tylko muszelki czy bursztyny, ale i ozdobne kamyczki, które mogą stanowić świetny dodatek do naszego domowego wystroju wnętrza. Są też świetną pamiątką, która przetrwa zdecydowanie dłużej, niż plastikowa ozdoba kupiona na straganie w centrum. Hotel nad morzem, także hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel przy samej plaży, hotele Krynica Morska, White Resort

Hotele blisko plaży

Mierzeja Wiślana stale nas zaskakuje. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do morza i również Zalewu, mamy możliwość spacerowania po dwóch plażach. Nad Zalewem plaże są bardzo wąskie, często kamieniste, ale niesamowicie urokliwe. Najlepszym wyborem na Twój urlop będzie Hotel w Krynicy Morskiej. Odkryj najpiękniejsze plaże, poznaj okolicę i przekonaj się sam, że White Resort, również hotel przy samej plaży to jedyny, słuszny wybór na Twoje wczasy!

Dodaj komentarz