Hotele przy plaży Krynica Morska

You are currently viewing Hotele przy plaży Krynica Morska
Pokój dwuosobowy widok na miasto, Hotele nad morzem Krynica Morska, hotel blisko plaży, całoroczny hotel nad morzem blisko plaży

Hotele przy plaży Krynica Morska

Hotele nad morzem Krynica Morska, hotel blisko plaży, hotele nad samym morzem, całoroczny hotel nad morzem blisko plaży. Krynica Morska to nadmorska miejscowość, która również cieszy się ogromnym powodzeniem wśród turystów. Co roku podczas sezonu letniego Krynica Morska przyciąga wielu zwolenników odpoczynku, zabawy i aktywnego spędzania czasu. Każdy znajdzie tutaj atrakcje dla siebie. To właśnie w tym mieście znajduje się zabytkowa ulica Teleexpressu. Jedyna w Polsce ulica, nazwana na cześć programu informacyjnego. Jest to jedna z najpiękniejszych ulic w mieście, w której znajdują się liczne zabytkowe budowle. 30.04.2003r. Rada Miasta, jednogłośnie przyjęła uchwałę o zmianie nazwy ulicy z Robotników na Teleexpressu. Przy ulicy Teleexpressu znajduje się Muzeum Wolnego Czasu, a również w niewielkiej odległości możemy znaleźć wiele miejsc wartych odwiedzenia. Takich jak:

-latarnia morska
-aquapark
-całoroczna wypożyczalnia rowerów w Krynicy Morskiej
-muzeum przyrdniczo-myśliwskie
-plaża i nadmorska promenada
-port
Hotel nad morzem urlop, hotel blisko plaży Krynica Morska White Resort, hotel nad samym morzem, hotele Krynica Morska
Hotel nad morzem urlop, hotel blisko plaży Krynica Morska White Resort, hotel nad samym morzem, hotele Krynica Morska

Hotele nad morzem Krynica Morska

Wybierając hotel przy plaży, hotel nad samym morzem, także White Resort możemy wybrać się na spacer tą zabytkową ulicą, lub przejechać się rowerem, podziwiając piękno przyrody i wyjątkowej architektury. W White Resort działa całoroczna wypożyczalnia rowerów, która w swojej ofercie ma trzy rodzaje rowerów, każdy znajdzie odpowiedni i najbardziej dopasowany dla siebie. Po zwiedzeniu zabytkowej i jednej z najpiękniejszych ulic Krynicy Morskiej, możemy wybrać się trasą rowerową w celu bliższego poznania Mierzei Wiślanej, która zaskakuje swoją wyjątkowością najbardziej wymagających turystów.

Urlop w hotelu nad morzem

Aktywny urlop ma również coraz więcej zwolenników. Nie każdy ma możliwość zabrania ze sobą własnego sprzętu jadąc na urlop. Nie ma także teraz takiej potrzeby. Wszystko znajdziemy także w jednym miejscu. Najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, również najlepsze jedzenie w Krynicy Morskiej, całoroczna wypożyczalnia rowerów i najlepsza kawa. Czego chcieć więcej? Piękne przestrzenne pokoje z widokiem w kierunku morza, rónież niesamowity, wielki ogród, w którym napijemy się kawy, odpoczniemy i w spokoju poczytamy książkę. Sprawdźcie sami, bo od również wymarzonego urlopu dzieli was tak naprawdę tylko jeden telefon. Poza sezonem letnim Hotele Krynica Morska mają bardzo atrakcyjne oferty pobytów. Może by tak także rzucić wszystko i wyjechać nad morze?
Zobacz również:

Dodaj komentarz