Hotel nad morzem pomorskie

You are currently viewing Hotel nad morzem pomorskie
Hotel nad morzem pomorskie

Hotel nad morzem pomorskie

Hotel nad morzem pomorskie, hotele blisko plaży Krynica Morska. Całoroczna restauracja Krynica Morska.
Krynica Morska hotele to zdecydowanie jedno z najczęściej odwiedzanych miast nad morzem w Polsce. W Krynicy Morskiej odwiedzający turyści mają dostęp do morza, jak i również do zatoki wiślanej. Mierzeja Wiślana zyskuje aktualnie nową atrakcję dla odwiedzających, jaką jest przekop.

Hotel blisko plaży Krynica Morska

Hotel blisko plaży Krynica Morska – White Resort to całoroczny obiekt położony tylko 60 metrów od morza, blisko centrum oraz aquaparku. hotel nad morzem pomorskie. Ośrodek ten zachwyca nie tylko lokalizacją, w jakiej się znajduje, ale również widokami w kierunku morza, lasów oraz promenady. Nasi Goście mogą swobodnie odpoczywać w naszych komfortowych pokojach i apartamentach z pięknymi widokami przez cały rok. W Krynicy Morskiej znajduje się bardzo wiele atrakcji, które co roku ściągają tłumy ludzi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Plaże, parki i lasy, wesołe miasteczko, jak i również lokale gastronomiczne. Całoroczna restauracja Krynica Morska bon turystyczny

Hotele Krynica Morska pomorskie

Wybierając hotel nad morzem pomorskie w Krynicy Morskiej, warto oczywiście wybrać ten, który najbardziej odpowiada. White Resort daje możliwości pobytu w komfortowych warunkach, jak i również w idealnej lokalizacji. Dla bardziej aktywnych prowadzimy również wypożyczalnię rowerów, w tym również elektrycznych. W obiekcie znajduje się również całoroczna restauracja – Black Cod Restaurant.

Całoroczna Restauracja Krynica Morska

Black Cod Restaurant jest czynna cały rok, w lokalu szykowane są specjalne karty dań na różne święta i okazje. Organizowane są imprezy okolicznościowe, jak i również sylwester, Wigilia, majówka, Wielkanoc oraz inne. Na specjalne okazje prowadzimy również catering z dowozem. Black Cod Restaurant to zdecydowanie wyjątkowa restauracja nagrodzona i uznawana za jedną z najlepszych w kraju.

Serdecznie zapraszamy do White Resort oraz Black Cod Restaurant PRZEZ CAŁY ROK!

 

Hotele Krynica Morska blisko morza

Hotel nad samym morzem Krynica Morska

Hotel przy plaży Krynica Morska

Bon turystyczny hotel Krynica Morska

White Resort Krynica Morska Wideo

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz