Polecane hotele nad morzem

You are currently viewing Polecane hotele nad morzem
Hotel w Krynicy Morskiej

Polecane hotele nad morzem

Polecane hotele nad morzem, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel nad samym morzem, hotel przy samej plaży, hotele pomorskie, hotele w województwie pomorskim, również hotele w Polsce, hotele Mierzeja Wiślana, hotele Krynica Morska. White Resort Krynica Morska, również Black Cod Restaurant.

Najlepszy hotel nad morzem

Jednym z najczęściej odwiedzanych obiektów noclegowych w Krynicy Morskiej jest również White Resort. Obiekt ten jest otwarty przez cały rok, nie tylko w sezonie, jak większość obiektów w Krynicy Morskiej. White położony jest zalewie 60 metrów od linii brzegowej Morza Bałtyckiego, a w jego pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Również do centrum miasta jest bardzo blisko, bo tylko 500 metrów. W hotelu znajduje się również całoroczna restauracja hotelowa – Black Cod Restaurant.

White Resort posiada w swojej ofercie komfortowe i bogato wyposażone pokoje oraz apartamenty, również pokoje typu studio. Z okien i balkonów mają Państwo możliwość podziwiania przepięknych widoków w kierunku morza oraz centrum miasta. Do dyspozycji Gości w White jest całodobowa recepcja, dzięki czemu przyjazd nawet w nocy nie stanowi problemu. Zapraszamy serdecznie cały rok.

Ścieżki rowerowe

Tuż obok White Resort ścieżki rowerowe wzdłóż morza a w hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych, dziecięcych i rowerów elektrycznych

rezerwacja@krynicamorskahotele.pl

Ten post ma jeden komentarz

  1. jan

    hotele krynica morska

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.