Hotel nad morzem przy plaży

You are currently viewing Hotel nad morzem przy plaży
Hotel nad morzem przy plaży, również hotel blisko plaży Krynica Morska, hotele nad morzem, noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

Hotel nad morzem przy plaży

Okres jesienno-zimowy, to czas sztormów i silnych, nadmorskich wiatrów. Hotel nad morzem przy plaży, również hotel blisko plaży Krynica Morska, hotele nad morzem, noclegi z wyżywieniem Krynica Morska. To właśnie w tym okresie powietrze nam Bałtykiem jest najbardziej korzystne i ma największy wpływ na nasze zdrowie. Kiedy szukamy idealnego miejsca na nasz wypoczynek, najczęściej decydujemy się na Hotel nad samym morzem, hotel przy plaży. Bliskość  morza to w większości przypadków najważniejszy aspekt podczas szukania wczasów. White Resort, hotel nad morzem spełnia wszystkie kryteria, nawet najbardziej wymagających gości.

Noclegi blisko plaży Krynica Morska

Nasze spacery po plaży możemy wzbogacić o zbieranie tak zwanego złota Bałtyku, czyli bursztynów. Jest to nie tylko piękna ozdoba, czy kamień, z którego zrobimy biżuterię. Bursztyn od dawna jest uważany za kamień mający ogrom cudownych właściwości. Od stuleci nalewka z bursztynu uważana jest za produkt, mający właściwości lecznicze. Kamień ten był ceniony już w starożytności. Po dziś dzień stosowany jest w farmacji ale i w produkcji kosmetyków. Mikołaj Kopernik polecał nalewkę z bursztynu na problemy z sercem, natomiast na bezsenność proszek z bursztynu rozsypany pod prześcieradłem. Skamieniała żywica zawiera bowiem bardzo ważne dla organizmu składniki mineralne, takie jak:

 • magnez
 • wapń
 • potas
 • żelazo
 • krzem
 • kwasy karboksylowe
 • terpeny
 • związki organiczne

Substancje, które zawarte są w bursztynie mają właściwości przeciwbakteryjne. Najpopularniejszą formą wykorzystania bursztynu w lecznictwie jest nalewka. Stosowana powszechnie do leczenia i łagodzenia dolegliwości takich jak:

 • gorączka
 • problemy z tarczycą
 • drgawki
 • przeziębienia
 • nadciśnienie

Najlepsza nalewka z bursztynu to ta zrobiona samodzielnie. Na każdym straganie podczas sezonu letniego znajdziemy buteleczki z drobnym bursztynem, zwanym w środowisku bursztyniarzy 'sieczką’. Jest to już gotowy produkt, który wystarczy zalać spirytusem. Jednak sporo osób twierdzi, iż można trafić na podróbkę, która niestety nie będzie miała żądnych wartości odżywczych. Nalewka może byś stosowana zarówno zewnętrznie, jak i doustnie. Ma ona wielu zwolenników. Nie powinno więc nikogo dziwić, że Bałtyk przyciąga wielu turystów w okresie poławiania Bursztynu. Hotel nad morzem przy plaży, również hotel blisko plaży Krynica Morska, hotele nad morzem, noclegi z wyżywieniem Krynica Morska. Rozpoczynające się późną jesienią sztormy otwierają sezon złota Bałtyku i ściągają wielu zwolenników tego kamienia.

Hotele nad morzem Krynica Morska

Wybierając hotel nad Bałtykiem, Hotel Krynica Morska, warto więc zwrócić uwagę na lokalizację. White Resort znajduje się tylko 60m od morza i jest idealnym obiektem na zimowy wypad nad Bałtyk. Dzięki niewielkiej odległości od plaży, mamy możliwość szybkiego ogrzania się w hotelowym pokoju. White Resort posiada również rewelacyjną restauracje. Zdaniem internautów jest to Najlepsza Restauracja w Krynicy Morskiej. Black Cod Restaurant posiada w swojej ofercie wiele napoi rozgrzewających, które po długim spacerze na pewno dobrze nam zrobią. Hotel nad morzem przy plaży, również hotel blisko plaży Krynica Morska, hotele nad morzem, noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

Zaskocz siebie i bliskich. Odwiedź nadmorski kurort i zrób pierwszą w swoim życiu nalewkę z bursztynu.

Dodaj komentarz