Hotel z wyżywieniem Krynica Morska

You are currently viewing Hotel z wyżywieniem Krynica Morska
Apartament max 5 osób

Hotel z wyżywieniem Krynica Morska

Hotel z wyżywieniem Krynica Morska, hotel nad morzem, również hotel blisko plaży, hotel nad samym morzem, hotel przy samej plaży. Wyżywienie w hotelu znacznie podnosi komfort pobytu i pozawala zaoszczędzić wiele czasu. White Resort posiada również w swoim obiekcie restauracje hotelową – Black Cod Restaurant. Zarówno White Resort, jak i restauracja są otwarte przez cały rok.

White Resort Krynica Morska hotele

White Resort znajduje się w Krynicy Morskiej, położonej na przepięknej Mierzei Wiślanej. Obiekt ten jest zlokalizowany zaledwie 60 metrów od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Również blisko jest do samego centrum miasta, a dokładnie 500 metrów. W okolicy White Resort znajdują się takie atrakcje, jak również Latarnia Morska, Aquapark (80 metrów), wesołe miasteczko, molo, szlaki turystyczne i rowerowe. White prowadzi również wypożyczalnie rowerów, w tym również elektrycznych. Goście hotelowi mają również możliwość wypożyczenia leżaków na plażę. Hotel z wyżywieniem Krynica Morska, hotel nad morzem, hotel blisko plaży, również hotel nad samym morzem, hotel przy samej plaży.

Restauracja Krynica Morska

Black Cod  Restaurant jest restauracją hotelową oraz całoroczną. Restauracja w Krynicy Morskiej w White Resort przy ulicy Korczaka 5 posiada bogatą ofertę dań oraz napoi. Śniadania oraz obiady w sezonie są serwowane w formie bufetu, który składa się również z bardzo wielu dań.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.