Złote orły gastronomii Krynica Morska

You are currently viewing Złote orły gastronomii Krynica Morska
Orły gastronomii Krynica Morska

Złote orły gastronomii Krynica Morska

Złote orły gastronomii Krynica Morska to plebiscyt, który wyróżnia firmy cechujące się najwyższą jakością świadczonych usług. Restauracja w obiekcie White Resort w Krynicy Morskiej może pochwalić się dwoma nagrodami w bieżącym roku. Nagrody przyznawane są na podstawie ocen wystawionych przez internautów. Hotel przy plaży w Krynicy Morskiej przyciąga wielu zwolenników pięknych widoków, ale również najlepszej kuchni.

Złote orły gastronomii Krynica Morska 2021
Złote orły gastronomii Krynica Morska 2021

Black Cod Restaurant w White Resort

White Resort może poszczycić się restauracją, która znajduje się na szczycie rankingu ocen google wśród okolicznych restauracji. Restauracja całoroczna w Krynicy Morskiej to rzadkość, jest ich zaledwie kilka. Black Cod Restaurant zdecydowanie stawia na jakość i zadowolenie gości. Laureat nagrody Orłów Gastronomii to pierwszy sukces zdobyty w tym roku przez tą restauracje, która w branży istnieje stosunkowo od niedawna, bo dopiero trzeci rok. Restauracja hotelowa nie jest przeznaczona jedynie dla gości obiektu. Może do niej zagościć każdy, kto odwiedzi Krynicę Morską. Złote orły gastronomii 2021. Orły gastronomii Krynica Morska 2021.

White Resort całoroczny obiekt noclegowy

Całoroczny obiekt na mierzei wiślanej przyciąga poza sezonem wielu turystów, którzy uciekają od zgiełku miast. Całoroczna restauracja posiadająca w swojej ofercie zarówno gry planszowe, jak i  najlepsze jedzenie w Krynicy Morskiej – z pewnością przyciąga wielu zwolenników aktywnego spędzania czasu. Ta całoroczna restauracja posiada w swojej ofercie zarówno śniadania, jak i dania obiadowe, w tym wegetariańskie. Na mapie Krynicy Morskiej nie znajdziemy restauracji typowo wegetariańskiej, czy wegańskiej, jednak restauracja całoroczna w White Resort oferuje dania dla najbardziej wymagających gości. Kucharze dopasowują składniki pod konkretne diety gości. Restauracja wegetariańska w Krynicy Morskiej jest więc po prostu kwestią życzenia gości. Kucharze zrobią wszystko, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Restauracja całoroczna – Złote orły gastronomii Krynica Morska

Restauracja w White Resort jest jedynym, całorocznym punktem gastronomicznym w Krynicy Morskiej, z którego można podziwiać promenadę oraz nadmorskie wydmy. White Resort jest obiektem położnym jedyne 60 metrów od plaży. Najlepsze restauracje w Krynicy Morskiej mogą przyciągać gości swoją ofertą. Black Cod Restaurant to coś więcej, niż tylko restauracja. Zapewnia ona całoroczne atrakcje turystyczne na mierzei wiślanej. Po zjedzeniu rewelacyjnego obiadu, zagraniu partyjki pokera można skorzystać z wypożyczali rowerów, aby spalić nadmiar kalorii. Każdy lokal tworzą ludzie. Jako najlepsza restauracja w Krynicy Morskiej, Black Cod Restaurant zapewnia najlepszą obsługę. Laureat Orłów Gastronomii to na pewno nie ostatnia nagroda zdobyta przez tą restauracje.

Złote orły gastronomii 2021 – Black Cod Restaurant

Dodaj komentarz