White Resort Mierzeja Wiślana Wideo

You are currently viewing White Resort Mierzeja Wiślana Wideo
hotele blisko plaży pomorskie

White Resort Mierzeja Wiślana

White Resort Mierzeja Wiślana, Krynica Morska. Z pozoru niewielka nadmorska miejscowość, licząca niecałe 2000 mieszkańców. Najmniejsze miasto w Polsce. Odwiedzający Krynicę Morską w trakcie sezonu letniego z pewnością nie uważają tego miasta za spokojne. Krynica w okresie wakacji tętni życiem. Ulice także pełne turystów, stragany, restauracje, meleksy, ciągle coś się dzieje. Skąd jednak takie zainteresowanie Krynicą? Jest to najchętniej odwiedzana miejscowość na całej Mierzei Wiślanej, pomimo iż znajduje się praktycznie na samym jej końcu, bo zaledwie 15 km od granicy polsko-rosyjskiej.

Hotele Krynica Morska, również Hotele nad samym morzem, Hotele przy samej plaży, to najczęściej wyszukiwane frazy przez turystów odwiedzających to miejsce. Każdy wyjeżdżając z miasta chociażby na kilka dni marzy o odpoczynku, kontakcie z naturą i pięknych widokach. Mierzeja Wiślana a konkretniej Krynica Morska jest idealnym wyborem na krótki, jak i dłuższy urlop. W wakacje nie brakuje atrakcji dla osób w każdym wieku. Lunapark, latarnia morska, rejsy po Zalewie Wiślanym i również wiele innych atrakcji czeka na turystów odwiedzających ten nadmorski kurort. Przyciąganie Krynicy Morskiej jest potwierdzone przez odwiedzających. Większość z nich wraca na Mierzeję Wiślaną nawet po wielu latach. Część z sentymentu, a pozostali po prostu nie wyobrażają sobie spędzania wakacji gdziekolwiek indziej.

Black Cod Restaurant w White Resort

White Resort może poszczycić się restauracją, która znajduje się na szczycie rankingu ocen google wśród okolicznych restauracji. Restauracja całoroczna w Krynicy Morskiej to rzadkość, jest ich zaledwie kilka. Black Cod Restaurant zdecydowanie stawia na jakość i zadowolenie gości. Laureat nagrody Orłów Gastronomii to pierwszy sukces zdobyty w tym roku przez tą restauracje, która w branży istnieje stosunkowo od niedawna, bo dopiero trzeci rok. Restauracja hotelowa nie jest przeznaczona jedynie dla gości obiektu. Może do niej zagościć każdy, kto odwiedzi Krynicę Morską. Złote orły gastronomii 2021. Orły gastronomii Krynica Morska 2021.

–> Krynica Morska Hotele

–> Hotele nad morzem Krynica Morska

Dodaj komentarz