Wakacje nad morzem Krynica Morska

You are currently viewing Wakacje nad morzem Krynica Morska
Pokój dwuosobowy

Wakacje nad morzem Krynica Morska

Wakacje nad morzem, hotel nad morzem, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotele nad samym morzem, hotel przy samej plaży. White Resort to nowoczesny obiekt noclegowy położony zaledwie 60 metrów od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. White znajduje się w Krynicy Morskiej, mieście położonym na Mierzei Wiślanej.

Wakacje można oczywiście spędzić na wiele sposobów oraz w wielu miejscach. Od lat jednak wiadomo, że najczęściej spędza się wakacje nad morzem, w hotelu blisko plaży, jak i również centrum. White Resort ze względu na swoją lokalizację kusi bardzo wielu odwiedzających. W sezonie letnim zalecana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc ze względu na pełne obłożenie tego nadmorskiego kurortu. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji takich, jak wesołe miasteczko, aquapark, Góra Pirata, latarnia morska, szlaki rowerowe oraz wiele innych.

Wakacje w Krynicy Morskiej

W całorocznym obiekcie znajdą Państwo również wypożyczalnie rowerów (w tym również elektrycznych) oraz leżaków na plażę. Wszystko z myślą o naszych Gościach. Chcemy zapewnić, jak największy komfort wypoczynku oraz zadbać, by pobyt był wyjątkowy.

White Resort Krynica Morska – zapraszamy serdecznie na wakacje nad morzem!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.