Sylwester 2020 Krynica Morska

You are currently viewing Sylwester 2020 Krynica Morska

sylwester 2022 krynica morska hotele nad morzem

Sylwester 2022 Krynica Morska, noclegi nad samym morzem, do plaży zaledwie 60 m. Hotele nad morzem Krynica Morska to z pewnością najbardziej poszukiwane hotele nad polskim Morzem Bałtyckim.

Sylwester Krynica Morska
Sylwester 2022 Krynica Morska

Przede wszystkim zapraszam na sylwestra 2021/2022 nad morze do Krynicy Morskie do White Resort. Proponuje noclegi z wyżywieniem, poza tym można będzie wykupić kolację sylwestrową. Na kolację będziemy mogli zaprosić ok. 60 osób. Pakiet na sylwestra dla 2 osób na 2 dni to koszt od 1600 do 2000 zł ze śniadaniem i obiadokolacją+ ewentualna kolacja sylwestrowa za 600 zł za parę. Kolacja będzie od godziny 21 do 1 w nocy. Dla nie korzystających z kolacji sylwestrowej proponuje pójść na plażę i tam przywitać Nary Rok przy strzelających fajerwerkach. Z pewnością można również zarezerwować pobyty na więcej niż na 2 dni, proponuje zapytać w recepcji.
Zapraszam też na Święta Bożego Narodzenia na pobyty minimum 2 dni. Będzie uroczysta kolacja wigilijna a następnego dnia świąteczne śniadanie i świąteczny obiad. Przede wszystkim zapraszamy do robienia rezerwacji już dziś. Proponuję zadzwonić i dogadać szczegóły z recepcjonistą.
Hotel nad morzem Krynica Morska

hotel Krynica Morska

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz