Mierzeja Wiślana hotele blisko plaży

You are currently viewing Mierzeja Wiślana hotele blisko plaży
Hotel nad morzem pomorskie

Mierzeja Wiślana hotele blisko plaży

Mierzeja Wiślana hotel blisko plaży, hotel nad morzem, hotel przy plaży, hotele nad polskim morzem. Zalew Wiślany to zbiornik wodny o dużej zmienności poziomu wody. To akwen morskich wód wewnętrznych. Jest to drugi, największy zbiornik na południowym brzegu Bałtyku. Zaledwie 40% tego akwenu leży po stronie polskiej, reszta znajduje się po stronie rosyjskiej. Część Zalewu znajdująca się po polskiej stronie ma jedynie pośrednie połączenie z wodami Bałtyku, poprzez Szkarpawę i Wisłę. Ze względu na jego płytkość żegluga jest możliwa tylko po wyznaczonych torach wodnych, które prowadzą od ujścia Wisły Królewieckiej, Szkarpawy i Zatoki Elbląskiej, do granicy państwowej. Największe rzeki wpływające do zalewu to: Pregoła, Pasłęka, Elbląg, Nogat, Szkarpawa i Świeża. Zalew Wiślany jest bardzo istotnym obszarem przyrodniczym, miejsce najliczniejszej w Polsce kolonii kormoranów i czapli siwej. Jest to również miejsce, w którym co roku  zatrzymują się setki tysięcy ptaków wodnych i wodno-błotnych.

Przyjeżdżając na urlop do Krynicy Morskiej najczęściej decydujemy się na Hotel Krynica Morska, Hotel przy samej plaży. Głownie ze względu na widoki i bliskość plaży. Hotel przy plaży, hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej, White Resort dysponuje całoroczną wypożyczalnią rowerów. Możemy więc przejechać się wzdłuż zalewu wiślanego podziwiając jego niesamowitą naturę i wyjątkowe piękno. Zalew Wiślany położony jest od obiektu White Resort zaledwie 600m. Mierzeja Wiślana hotel blisko plaży, hotel nad morzem, hotel przy plaży, hotele nad polskim morzem.

Hotele blisko plaży Krynica Morska

Po kąpieli słonecznej na plaży to właśnie tam powinno się pójść na spacer. Jest to miejsce warte odwiedzenia. W sezonie letnim możemy znaleźć tam wiele atrakcji, takich jak: wypożyczalnia sprzętu wodnego, rejsy statkiem, wypożyczalnia samochodzików elektrycznych i wiele innych. Hotele w Krynicy Morskiej zachęcają do przyjazdu między innymi położeniem i dostępem zarówno do morza, jak i Zalewu Wiślanego. Z trzech punktów widokowych w Krynicy Morskiej możemy podziwiać oba te zbiorniki wodne. Zalew Wiślany jest doskonałym łącznikiem miedzy innymi z Fromborkiem, do którego możemy popłynąć na całodzienną wycieczkę, podczas której zwiedzimy wiele atrakcji turystycznych. Zalew Wiślany jest więc nie tylko obszarem przyrodniczym, czy transportowym, ale i atrakcją turystyczną. Będąc na wakacjach w Krynicy Morskiej, jest to zdecydowanie obowiązkowy punkt na liście zwiedzania. Mierzeja Wiślana hotel blisko plaży, hotel nad morzem, hotel przy plaży, hotele nad polskim morzem.

Dodaj komentarz