Hotel blisko morza Krynica Morska, hotele nad morzem.
Mierzeja Helska i również Mierzeja Wiślana znalazły się wśród 15 najbardziej niezwykłych półwyspów na ziemi. Zwycięzcą rankingu ogłoszonego przez serwis The World Geography jest La Dune de Bouctouche w Kanadzie. To 12-kilometrowe wydmy wzdłuż zatoki Bouctouche z zachwycającym wijącym się „wiszącym” drewnianym deptakiem. Pejzaże są romantyczne i kuszą długimi spacerami – czytamy w uzasadnieniu. Jednak również rozciągający się na 34 km piaszczysty wał w kształcie kosy, czyli  także Półwysep Helski, i 90-kilometrowa wydma biegnąca od Gdańska po Lochstedt także za Piławą w Rosji, czyli Mierzeja Wiślana, urzekają również nie mniej niż zwycięzca z Kanady. W zestawieniu znalazły się odpowiednio na 6 i na 5 miejscu. 

Krynica Morska hotele nad morzem


  • plaża 60 m.
  • aquapark 80 m.
  • latarnia morska 300 m.
  • centrum 500 m.
  • wesołe miasteczko 600 m.
  • port 700 m.
Hotele nad samym morzem, także hotele blisko plaży są najlepszym wyborem również na urlop w Krynicy Morskiej.

Luksusowy obiekt noclegowy w centrum Krynicy Morskiej


Krynica Morska jest również jednym z najmniejszych miast w Polsce. Według danych z 31 grudnia 2014 r. miasto miało 1335 mieszkańców, co plasowało ją na ósmym miejscu w rankingu najmniejszych miast w Polsce. Także Krynica Morska jako gmina zajmuje pierwszą pozycję w rankingu najmniejszych gmin w kraju (tzn. jest to najmniejsza pod względem liczby mieszkańców gmina w Polsce). Hotele nad morzem Krynica Morska, również hotele blisko morza.

Mierzeja Helska jest również najmłodszym fragmentem polskiego wybrzeża. Jeszcze 200–300 lat temu w tym miejscu był ciąg wysepek, które zaczęły się ze sobą łączyć. Dziś oddziela także Zatokę Pucką od Morza Bałtyckiego. Mierzeja Wiślana z dawnymi wioskami rybackimi jak Piaski, Jantar czy również Mikoszewo w średniowieczu również składała się z wysp. The World Geography zachwala panujące na Mierzei Wiślanej warunki klimatyczne. Latem to również najcieplejszy region polskiego wybrzeża – podkreślają autorzy zestawienia. Hotel przy samej plaży, również hotel blisko centrum. Idealnie na wypoczynek, a także na wyjazd służbowy. Krynica Morska hotele nad morzem, również hotele nad samym morzem.

hotel przy plaży Krynica Morska

Zarezerwuj już dziś