Hotele blisko plaży Mierzeja Wiślana

You are currently viewing Hotele blisko plaży Mierzeja Wiślana
pokój 2 osobowy

Hotele blisko plaży Mierzeja Wiślana

Krynica Morska to jedno z najmniejszych miast w Polsce. Znajduje się na Mierzei Wiślanej i jest swoistym centrum okolicznych wiosek. Hotele blisko plaży Mierzeja Wiślana, Hotele Krynica Morska, Hotele przy samej plaży, hotel nad morzem, hotel blisko plaży Krynica Morska, przyciągają co roku ogrom turystów. Nic dziwnego. Jest to jedno z  najpiękniejszych miast nad Bałtykiem. Okoliczna fauna i również flora zachwyca nawet najbardziej wymagających. Dla miłośników obcowania z naturą powstała ścieżka rowerowa, na której możemy lepiej poznać się z terenami Mierzei Wiślanej.

Krynica Morska Hotele, Hotel przy samej plaży w Krynicy morskiej, jakim jest White Resort posiada w swojej ofercie całoroczną wypożyczalnie rowerów. Znajdziemy tak nie tylko klasyczne rowery miejskie, ale i elektryczne i trekkingowe. Jeśli planujemy wybrać się na wycieczkę rowerową z dziećmi, również bez obaw. White Resort, całoroczna wypożyczalnia rowerów w Krynicy Morskiej ma do zaoferowania również rowery młodzieżowe, ale i foteliki dla mniejszych dzieci, które podróżować będą razem z nami.

Hotel nad morzem blisko plaży

Trasa Rowerowa r10 to swoisty raj dla kolaży, ale nie tylko. Piękna trasa widokowa, także prowadząca wzdłuż wybrzeża Bałtyku, ma również swoich zwolenników wśród amatorów rowerowych wycieczek. Nie jest ona ciężka do pokonania, gdyż zdecydowana większość trasy jest utwardzona. Oddalenie od głównej drogi wpływa na bezpieczeństwo rowerzystów. Mają oni kontakt z samochodami właściwie tylko podczas krótkich przejazdów przez Sztutowo, Kąty Rybackie i podczas przejazdu przez budowę słynnego przekopu Mierzei Wiślanej. Rower jest rewelacyjną alternatywą dla samochodu.

Przyjeżdżając na urlop, wybierając Najlepszy Hotel w Krynicy Morskiej, White Resort, jesteśmy nie tylko 60m od plaży z bezpośrednim dostępem do wypożyczalni rowerów, ale i blisko ścieżki rowerowej, która pozwoli nam w pełni połączyć się z naturą i zwiedzić okolicę Krynicy i całej Mierzei Wiślanej. Pomimo, iż jest to niewielka nadmorska miejscowość, pięknych miejsc, które warto zobaczyć jest tutaj niesamowicie dużo. Nie warto marnować czasu na stanie w korkach. Obsługa recepcji z przyjemnością pomoże nam wybrać najlepszy dla nas rower, którym zwiedzimy okolice i spędzimy niezapomniane chwile. Fauna i flora Mierzei Wiślanej jest bardzo wyjątkowa. To po prostu trzeba zobaczyć! Zarezerwuj swój pobyt już dziś. Hotele blisko plaży Mierzeja Wiślana, Hotele Krynica Morska, Hotele przy samej plaży, hotel nad morzem, hotel blisko plaży Krynica Morska.

Dodaj komentarz