Hotel przy plaży Mierzeja Wiślana

You are currently viewing Hotel przy plaży Mierzeja Wiślana
Hotel przy plaży Mierzeja Wiślana, hotele nad morzem Krynica Morska również hotel blisko plaży, hotele nad samym morzem, Pokój 2+1 z balkonem widok na morze

Hotel przy plaży Mierzeja Wiślana

Zalew Wiślany to piękny akwen wodny Mierzei Wiślanej. Hotel przy plaży Mierzeja Wiślana, hotele nad morzem Krynica Morska również hotel blisko plaży, hotele nad samym morzem. Jest bardzo istnym obszarem przyrodniczym, gdyż również stanowi obszar rozrodczy śledzia w Bałtyku Południowym, ale również jest miejscem najliczniejszej w Polsce kolonii lęgowej Kormoranów i  Czapli Siwej. Ponadto co roku podczas wędrówek zatrzymują się tutaj setki tysięcy ptaków. Z pomocą Unii Europejskiej na jego terenie mają zostać przywrócone dogodne warunki do gniazdowania dla mewy śmieszki i rybitwy rzecznej, a także innych gatunków, jak perkozy i kaczki. Inwestycje wsparł również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Dzięki projektowi, w miejscach, w których znajdowały się kolonie ptaków, wybudowana zostanie pływająca wyspa. Takie wyspy są niesamowicie istotne w obronie fauny przed drapieżnikami. Hotel przy plaży Mierzeja Wiślana, hotele nad morzem Krynica Morska również hotel blisko plaży, hotele nad samym morzem.

Hotel Krynica Morska, Hotel nad samym morzem, White Resort, to idealne miejsce na Twój wypoczynek. Możesz przyjechać do tej małej, nadmorskiej miejscowości z rodziną, przyjaciółmi lub spędzić tu podróż służbową. Bądź jeszcze bliżej z naturą. Rezerwując Hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej macie bliski dostęp nie tylko do plaży ale i niesamowitych, krynickich lasów i Zalewu Wiślanego, do którego z hotelu dzieli was jedynie 5 minut spaceru. Jeśli posiadacie bony turystyczne, to bez problemu możecie je wykorzystać w White Resort, obiekcie przy samej plaży w najpiękniejszej okolicy miasta. Hotel przy plaży Mierzeja Wiślana, hotele nad morzem Krynica Morska również hotele nad samym morzem.

Najlepsze hotele nad morzem

Wybierając najlepszy Hotel w Krynicy Morskiej, jakim bez wątpienia jest White Resort masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Najpiękniejsze widoki, najlepsze jedzenie w Krynicy Morskiej, całoroczna wypożyczalnia rowerów, plażą oddalona zaledwie o 60m. Lepszej oferty nie znajdziesz. Poznaj Mierzeje Wiślaną, niesamowite ścieżki rowerowe, punkty widokowe. Większość całorocznych atrakcji jest bezpłatna. Możesz zwiedzać i korzystać z dóbr natury całkowicie za darmo. Odwiedź wielbłądzi garb, górę pirata, molo w Krynicy Morskiej, Przekop Mierzei Wiślanej i obóz koncentracyjny, który znajduje się w pobliskiej miejscowości. Wszystkie te atrakcje zwiedzisz zupełnie za darmo. Podziwiaj niesamowitą faunę Zalewu Wiślanego, która jest chroniona dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Od tego wszystkiego dzieli Cię tylko jeden telefon. Zarezerwuj swój urlop już dziś.

Dodaj komentarz