Hotel nad morzem w Krynicy

You are currently viewing Hotel nad morzem w Krynicy
Pokój rodzinny, widok na miasto

Hotel  nad morzem w Krynicy Morskiej

Wyjeżdżając nad Bałtyk, na urlop w Krynicy Morskiej nastawiamy się głównie na kąpiele słoneczne i spacery pełne jodu. Hotel nad morzem Krynica Morska, hotel blisko plaży, hotel nad samym morzem, również hotel przy samej plaży. Nie doceniamy jednak skarbów, jakie daje nam Bałtyk. Zatrzymajmy się na chwilę i podziwiajmy niesamowita faunę Morza Bałtyckiego. Wielu z nas ma swój pierwszy pobyt nad morzem za sobą. Czy jednak udało nam się spotkać fokę na plaży?

Foka szara jest gatunkiem występującym w Bałtyku. Jej liczebność szacuje się na około 30 tysięcy osobników. Niestety za sprawą zanieczyszczenia środowiska, foki stopniowo znikają z wód polskiego Bałtyku. Hotel nad morzem Krynica Morska, hotel blisko plaży, hotel nad samym morzem, również hotel przy samej plaży. Nadal jednak mamy okazje podziwiać, podczas gdy wylegują się na plaży. Pomimo, iż foki na lądzie poruszają się bardzo powoli i niezdarnie, pływają one znakomicie. Uwielbiają godzinami wygrzewać się na słońcu i wypoczywać. Warto jednak pamiętać, że są one bardzo płochliwe i nie powinno się podchodzić zbyt blisko, żeby ich nie wystraszyć.

Wczasy w hotelu nad morzem

Wybierając się na wczasy do Krynicy Morskiej, wybieramy najlepszy hotel, hotel najbliżej plaży w Krynicy Morskiej i cieszymy się chwilą oddechu. Warto jednak zrobić sobie jednodniową wycieczkę na oddaloną od Krynicy o 60 km – Wyspę Sobieszewską, gdzie odbywają się rejsy na foki, podczas których podziwiamy te niesamowite zwierzęta z bliska, bez obaw, że zrobimy im krzywdę, czy też sprawimy że będą przestraszone.

Niektórzy z nas podziwiają foki jedynie w zoo. Robimy sobie rodzinne wycieczki, podczas, których możemy podziwiać niektóre zwierzęta z bardzo bliska. A gdyby tak podziwiać je w ich naturalnym środowisku? Po raz kolejny Bałtyk daje nam ogrom możliwości. Przede wszystkim jest to bliski kontakt z naturą. Robiąc sobie przerwę od codziennych obowiązków możemy wyrwać się chociaż nad kilka dni na polskie morze i podziwiać piękno Mierzi Wiślanej. Idealnym kierunkiem na urlop z rodziną, jak i krótki, weekendowy wypad, jest Krynica Morska i Hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Dzięki bliskości plaży i niewielkiej odległości od centrum, mamy pod ręką wszystko, czego nam trzeba.

Najlepszy hotel nad morzem w Krynicy Morskiej

Wybierz White Resort i ciesz się chwilą. Zrób sobie przerwę w codziennych obowiązkach i zarezerwuj swój urlop już dziś. Urlop nad morzem to same korzyści, do których nie trzeba nas raczej przekonywać. Wybierając najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, Hotel przy samej plaży, hotel blisko morza, wybór jest jeden- White Resort. Hotel nad morzem Krynica Morska, hotel blisko plaży, hotel nad samym morzem, również hotel przy samej plaży. To właśnie ten obiekt spełnia wszelkie oczekiwania wielu turystów. Piękne widoki i bliskość natury sprawiają, że jest to miejsce, w którym możemy beztrosko spędzić urlop i korzystać z dobrodziejstw morskiego powietrza, przez cały rok. Zadzwoń i zapytaj o swój termin!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.