Gdzie najbliżej nad morze?

You are currently viewing Gdzie najbliżej nad morze?
widok z lotu ptaka

Gdzie najbliżej nad morze?

Wiele osób zastanawia się gdzie najbliżej nad morze. Nie każdy ma dużo wolnego czasu, a chciałby spędzić trochę czasu nad morzem. White Resort zaprasza do Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej. Dojazd do Krynicy Morskiej jest znacznie szybszy niż do miast wysuniętych dalej na północ Polski. Bardzo dużo turystów, jak i również urlopowiczów z województwa mazowieckiego wybiera właśnie to miejsce.

Krynica to nie tylko morze i las, ale i również przepiękne widoki oraz atrakcje. To miasto jest odwiedzane nie tylko w okresie letnim w sezonie, ale również poza sezonem zimą, czy jesienią. Zimą przyjeżdża wiele osób, które chcą pomorsować dla aktywnego zdrowia. To właśnie zimą Morze Bałtyckie wysypuje najwięcej bursztynu, na które każdego roku wybiera się pełno zainteresowanych.

White Resort Krynica Morska

White Resort znajduje się właśnie w centrum Krynicy Morskiej (około 500m), i również blisko wody bo zaledwie 60 metrów od linii brzegowej morza. W pobliżu znajdują się również Latarnia Morska oraz punkty widokowe. Po wejściu na Wielbłądzi Garb możemy jednocześnie ujrzeć piękne widoki na Morze Bałtyckie i Zalew Wiślany.

Ten post ma jeden komentarz

  1. jan

    hotele nad morzem krynica morska

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.