Całoroczna restauracja Krynica Morska

You are currently viewing Całoroczna restauracja Krynica Morska
Orły gastronomii Krynica Morska

Całoroczna restauracja w Krynicy Morskiej – Black Cod Restaurant

Całoroczna restauracja Krynica Morska. Przyjeżdżając na urlop do Krynicy Morskiej, wybieramy Hotel przy samej plaży, hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej, aby oszczędzić na czasie i być jak najbliżej natury. Większość turystów ucieka od zgiełku miasta, by być blisko morza, natury, lasu, by wypić poranną kawę na balkonie hotelowym wsłuchując się w szum morza. Jest jeszcze jeden, bardzo istotny aspekt, na który Polacy zwracają uwagę wyjeżdżając na wczasy- jedzenie. Każdy Polak lubi dobrze zjeść. Nieważne czy jest to kuchnia wegetariańska, wegańska, polska, czy włoska. hotel blisko plaży Krynica Morska, restauracja blisko plaży, White Resort Krynica Morska

Restauracja w Krynicy Morskiej czynna cały rok!

Lubimy dobrą kuchnie. Jednak od zawsze wiadomo, że w góry jedziemy zjeść najlepsze oscypki, a nad morze najlepszą rybę. Gdzie więc ją znaleźć? Odpowiedź jest prosta. Black Cod Restaurant. Jest to stosunkowo młoda restauracja, ponieważ znajduje się na rynku gastronomicznym dopiero trzeci rok. Zyskała jednak duża popularność i sympatię. Całoroczna restauracja znajduje się w White Resort (ul. Korczaka 5, Krynica Morska), hotel przy samej plaży w Krynicy Morskiej i również jako jedyna restauracja w całej Krynicy Morskiej, podaję wagę ryb w karcie. Od początku wiemy ile zapłacimy, i ile faktycznie ryby dostaniemy. Restauracja współpracuje z lokalnymi rybakami, którzy dostarczają ryby świeże i wędzone. Bez niespodzianek, bez niemiłego zaskoczenia. Miła, młoda i wykwalifikowana obsługa z chęcią pomoże doradzić w wyborze odpowiedniego dania.

Black Cod Restaurant wyróżnia się nie tylko wyjątkowym jedzeniem. Restauracja posiada również bardzo bogatą kartę napoi zimnych, jak i rozgrzewających. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąca czekolada z bitą śmietaną i owocami leśnymi, domowy sernik, szarlotka na gorąco z gałką lodów. Najlepsza ryba w Krynicy Morskiej. Brzmi świetnie? Dokładnie tak samo również smakuje!

Hotel blisko plaży Krynica Morska

Po jedzeniu możemy zagrać w najlepsze gry planszowe, które dostępne są dla gości restauracji oraz White Resort. Jest to idealna forma spędzenia czasu w deszczowy dzień w Krynicy Morskiej.

Wybierając hotele w Krynicy Morskiej chcemy cieszyć się każdą wolną chwilą, nie marnować jej na gotowanie. Zostawmy to specjalistom, kucharzom Black Cod Restaurant, całorocznej restauracji w White Resort, która znajduje się zaledwie 60m od plaży. Po całodziennej kąpieli słonecznej, bądź jesiennym spacerze- możemy bez trudu tu trafić i odpocząć przy filiżance wyśmienitej kawy, jak i również najlepszym obiedzie w Krynicy Morskiej.

 

restauracja krynica morska, całoroczna restauracja Krynica Morska White Resort, restauracja blisko plaży

Dodaj komentarz